O nas


Kim jesteśmy?

Tworząc stronę Hotel GateWay często słyszeliśmy pytania o sensowność tego projektu na rynku, na którym funkcjonuje już wiele popularnych stron rezerwacyjnych, a także portali ze zniżkami na usługi hotelowe. Nam jednak nadal czegoś brakowało i zdecydowaliśmy się sami wypełnić tę niszę.

Wszyscy obecnie żyjemy w pośpiechu i nie mamy czasu na spędzanie cennych godzin na przeróżnych stronach wyszukując miejsc, hoteli i atrakcji, które sprawią, że nasze wakacje lub weekendowy wypad nie będą rozczarowaniem. Nie mamy też cierpliwości przeglądać codziennie 30 e-maili od portali zakupów grupowych, nawet, jeśli mamy poczucie, że omijają nas najatrakcyjniejsze oferty.

Hotel GateWay to przede wszystkim katalog, w którym zebraliśmy wszystkie miejsca polecane przez naszych znajomych oraz znajomych naszych znajomych. Zapytałyśmy, jak spędzili w nich czas. Sami również odwiedziliśmy te miejsca, lub wysłaliśmy tam naszych ekspertów. I tak właśnie powstała i nadal się rozwija nasza lista hoteli i pensjonatów w Polsce i w Europie. Jeśli zaufacie naszym wyborom, będziecie zawsze mieć pod ręką gotowy wybór wyjątkowych miejsc polecanych i szczegółowo opisanych przez Hotel GateWay. My będziemy pracować nad tym, żeby ten wybór był coraz szerszy.

Co jeszcze – zniżki! Każdy z hoteli Hotel GateWay regularnie publikuje bardzo atrakcyjne oferty na swoje usługi. Hotele w ten sposób chcą zachęcić Was do odwiedzin, bo wiedzą, że jeśli raz przyjedziecie, będziecie wracać. Oferta dnia znajduje się na stronie głównej, a wszystkie aktywne oferty wymienione są w zakładce "Oferty".

Skąd nazwa Hotel GateWay? Chcemy otworzyć Wam bramę do świata, w którym pobyt w hotelu nie będzie tylko noclegiem. Oszczędzamy Wam przykrych doświadczeń z niemiłą recepcjonistką, niedziałającą klimatyzacją, czy brakiem dobrej kawy przy śniadaniu. Upewniamy się, że trafiacie tylko do naprawdę dobrych hoteli, gdzie zawsze możecie liczyć na gościnność, doskonałą obsługę, unikalny wystrój, niepowtarzalną atmosferę. Na świecie jest wiele naprawdę niezwykłych miejsc i chcemy, żebyście do nich trafili.

Udanej podróży!

W trosce o komfort i bezpieczeństwo Państwa płatności
akceptujemy karty kredytowe, przelewy elektroniczne
oraz płatności systemu pay pal.

© 2011 Hotel GateWay. Wszystkie prawa zastrzeżone. O Nas | Oferty | Katalog | FAQ | Kontakt | Regulamin